O nas

Dyplomy:

Współpraca:


 

Napisz do nas

 

 

Biuro

Biuro     Biuro rachunkowe istnieje na rynku usług księgowych od 1 maja 1995 roku. Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych i podatkowych. Posiadamy bezszkodowe ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności. O rzetelności naszych usług świadczy fakt stałego powiększania się grona naszych Klientów, zadowolenia z naszych usług oraz to, że wiele firm jest z nami od początku istnienia. Posiadamy też Certyfikat Rzetelności przyznany przez KRD.

Naszymi Klientami są zarówno firmy polskie jak i spółki posiadające kapitał zagraniczny, jednoosobowe firmy a także spółki prawa handlowego. Legitymujemy się wysoko kwalifikowaną obsadą pracowników, którzy stale podnoszą swoje umiejętności i wiedzę z zakresu księgowości, podatków i spraw kadrowo-płacowych.

Mgr inż. Grażyna Plucińska posiada wszelkie uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz innych ewidencji księgowych na podstawie posiadanych uprawnień wynikających z wydanego przez Ministra Finansów świadectwa Kwalifikacyjnego o nr 516/96.

Na podstawie uchwał nr 732/110/2009 Zarządu Głównego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, posiada tytuł dyplomowanego księgowego opartych na Międzynarodowych Standardach Edukacyjnych ustalonych przez IFAKPracujemy na najnowocześniejszych systemach księgowych w oparciu o portal iComarch24, co pozwala na bardzo plastyczne dostosowanie pracy biura do indywidualnych potrzeb Klienta. W związku z tym, istnieje techniczna możliwość powiązania dokumentów generowanych przez klienta bezpośrednio do programu księgowego. Wykorzystywany przez nas system księgowy pozwala na przygotowanie raportów oraz stały podgląd w dokumenty księgowe jeśli tylko Klient tego sobie życzy. Współpraca z nami to pełen profesjonalizm w realizacji powierzonych nam obowiązków. Świadczymy usługi w siedzibie Biura lub jeżeli to możliwe, po uzgodnieniu, w siedzibie Klienta. Księgowanie przez firmę zewnętrzną taką jak nasza zapewnia bezpieczeństwo, czas, spokój i jest o wiele tańsze niż obecność etatowej księgowej. Prowadzimy także kompleksową obsługę rozliczeń z Urzędem Skarbowym, ZUS i GUS (sporządzamy deklaracje oraz naliczamy składki, przygotowujemy ewentualne korekty, reprezentujemy Klienta podczas kontroli, aktualizujemy dane, sporządzamy sprawozdania finansowe i statystyczne). Prowadzimy wszelkie ewidencje wymagane przepisami.

Zapewniamy naszym Klientom pewność, że nasze biuro rachunkowe zostało stworzone tylko i wyłącznie dla ich potrzeb oraz wymagań.

Jeśli zainteresowała Was nasza oferta i podjęliście Państwo decyzję o ewentualnej współpracy z naszym biurem - prosimy o przesłanie zapytania ofertowego lub prośbę o umówienie spotkania, my zaś niezwłocznie odpowiemy przesyłając wzór umowy, a po konsultacjach z Państwem dotyczących Waszych potrzeb - wstępną wycenę.

Zachęcamy naszych Klientów do przesyłania dokumentów pocztą kurierską, przesyłką pocztowa poleconą lub w przypadku niewielkich ilości – pocztą elektroniczną. Oczywiście jak już deklarowaliśmy wcześniej istnieje możliwość odbioru dokumentów w siedzibie Klienta, dlatego też nasze usługi dotyczą terenu całego Kraju.

Zachęcamy Państwa do złożenia zapytania ofertowego. Niezwłocznie odpowiemy po jego otrzymaniu.Copyright © Sigma-Bis Wszelkie prawa zastrzeżone.